Čo je CrystalTattoo

0 položiek

 Crystaltattoo  Crystaltattoo  Crystaltattoo

Ak chcete tetovanie, ale nie ste si istá na 100%, je vždy lepšie vyčkať, kým nebudete úplne rozhodnutá že ho naozaj chcete. Nakoľko tetovanie je celoživotná záležitosť, malo by sa k nemu pristupovať s patričnou zodpovednosťou a váhou. Tetovanie prezrádza o jeho nositeľovi mnoho a to, čo sa Vám páči dnes, nemusí byť už o rok pravda. A z toho dôvodu sme si pre Vás pripravili náhradu tetovania "Crystaltattoo".

Crystal tetovanie je akési dočasné bezbolestné tetovanie, ktoré pôsobí skôr ako šperk a nie ako skutočné tetovanie. Výroba jedného tetovania  Indickému umelcovi trvá priemerne 2 - 3 hod. Kde manuálne pomocou rôzných nástrojov lepia kamienky na blister.Výroba tých najkrajších a najzložitejších trvá až 5 hodín.

Skutočné tetovanie vám ostáva na celý život. Na rozdiel od trvalého tetovania sú kamienky prilepené na transparentnom podklade blisteri  ktoré môžete umiestniť  priamo na kožu, a behom pár sekúnd, niekoľkych okamihov ho dokážete odstrániť pomocou vody.. Pri opätovnom použití blister očistíme vatičkou namočenou v alkohole, znovu aplikujeme pomocou netoxického lepidla na riasy. Vyhnite sa použitiu na citlivú a alergickú pokožku.

Tieto telové šperky sú vyrobené z veľmi kvalitných kryštálov , kamienkov , koráliek.

Lepidlo a ani kamienky syntetického pôvodu neobsahujú nikel a ani žiadne látky ktoré by škodili ľudskému zdraviu.

Skvelá vec na týchto tetovaniach je, že môže byt aplikované skoro kdekoľvek na tele.

Konečné rozhodnutie je na Vás.

Cieľom týchto tetovaní je byť videný a obdivovaný a upozorniť na nositeľa.

Crystaltattoo ako telový šperk sa používa na dekoratívne účely. A tým sa dostáva do medzinárodnej módnej spoločnosti a teraz je jedným z najmódnejších a najhorúcejších módnych doplnkov. Crystaltattoo sa nosí na akejkoľvek časti tela, najčastejšie na hrudníku, ramenách, pažiach, bruchu, chrbte alebo na členkoch.

Neexistujú žiadne obmedzenia pre kreativitu svojho nositeľa.

CrystalTattoo je pozvánka, výzva na zmenu.

Sladká metamorfóza k odhaleniu nás samých, každý deň mať " inú farbu"

Prijmite symboly, sny a tajomstvá: lietajte slobodní medzi zemou a hviezdami.

Crystaltattoo   Crystaltattoo  Crystaltattoo  Crystaltattoo  Crystaltattoo  Crystaltattoo

V tejto kategórii nie sú žiadne výrobky.